Kamagra Kullanımı

Kamagra, tabletlerin yanı sıra oral jöle (jel) formunda bulunur. Hem tabletler hem de oral jöle, cinsel aktiviteden bir saat önce alınmalıdır. Normal başlangıç ​​dozu günde bir kez 50 mg Kamagra’dır. Doz günde bir kez 100 mg’a yükseltilebilir. Günlük maksimum doz 100 mg’ı geçmemelidir! Aç karnına alınması gerekir çünkü yiyecekler Kamagra’nın emilimini yavaşlatır. Bu ilacı yiyecekle birlikte alırsanız, etki daha sonra ortaya çıkar (90-120 dakika sonra).

Kamagra kullanımı, 18 yaşının altındaki kişiler için kesinlikle yasaktır. Kamagra jel alkollü içecekler ile birlikte kullanımı hakkında yeterli veri olmamasına rağmen, bu ilacın alkollü içeceklerle kombinasyon halinde kullanılması önerilmemektedir.

Kamagra dozunun arttırılması (örneğin 200 mg’a kadar) ereksiyonların sıklığını veya gücünü arttırmaz. Bunun yerine, Kamagra dozunu artırmak, yan etki riskini arttırır. Bu nedenle, günde bir kez asla 100 mg’dan daha yüksek dozu kullanmamalısınız.

 

Kamagra’nın Yan Etkileri Var Mıdır?

Kamagra 100mg tablet genellikle iyi tolere edilir, ancak yan etkilerle karşılaşmanız her zaman mümkündür. En sık görülen yan etkiler şunlardır: baş ağrısı, baş dönmesi, kızarma, hazımsızlık, burun tıkanıklığı, ishal, döküntü.

Daha ciddi yan etkiler arasında olağandışı kalp atışı, idrar yolu enfeksiyonu (idrarın yanması veya yanması, idrarı atmak için daha sık ihtiyaç duyulması), idrarda kan, bulanıklaştırma, görme için mavi renk veya görme konusunda daha fazla farkındalık sayılabilir. , persistan baş ağrısı veya bayılma, burun kanaması gibi etkileri vardır.

 

Kamagra Nedir?

Kamagra, sildenafil adı verilen aktif bir madde içeren bir ilaçtır. Fosfodiesteraz tip 5 (PDE 5) enzimini bloke ederek çalışır, böylece genital organlardaki azot (II) oksit seviyesini artırarak kan damarlarının genişlemesine neden olur ve cinsel organlara kan akışını arttırır. Erektil disfonksiyonlu erkeklerde ve tatmin edici cinsel aktivite için gerekli bir ereksiyonu sağlayamayan ve sürdüremeyen erkeklerde kullanılır. Kamagra’nın çalışması için cinsel stimülasyon gereklidir.

Kamagra ilaç olarak satılan bir üründür. Ülkemizde bu konular hakkında soru sorulması ve konuşulması, genellikle tercih edilmez fakat bu ilacı kullanmadan önce mutlaka kullanıcı yorumları ve eczacı tavsiyesi alınmalıdır.

Kamagra, Hindistan’ın Mumbai kentinde yapılan erkek ereksiyon bozukluğunun tedavisidir. Son iki yıldır kullanıma sunulmuştur ve Ajanta Pharma olarak bilinen bir…

Kamagra jel online satış formunda mevcuttur. Genel olarak 100mg olarak satılmaktadır. Günde tek bir paket alınması veya 24 saat geçmesi…

Cinsel anlamda yaşanan sıkıntılar, konuşulması ve anlatılması zor durumlardan biridir. Bu durumların tedavisi olmasına rağmen ülkemizin sosyolojik yapısı, çözüm bulunmasını…

Son yıllarda ülkemizdeki en popüler ilaçlardan biri olan Kamagra, birçok farklı yoldan satın alınabilir. Sitemizin de içinde bulunduğu online platformlar,…

Sildenafil, erektil disfonksiyonlu (ED) erkeklerde ereksiyonları uyarmak ve bazı kalp hastalıklarını tedavi etmek için kullanılan yaygın bir ilaçtır. En bilinen şekli Kamagra. Kamagra'nın çalışmaya başlamasının ne kadar sürdüğünü birçok faktör etkileyebilir. Genel olarak, ilacın göze çarpan etkileri; üretmek için yaklaşık 30 dakika sürer. Ancak diyetiniz, genel sağlığınız, aldığınız ilaçlar, temel şartlar ve daha fazlası, ilacın vücudunuzda ne kadar süreyle çalıştığını ve ne kadar sürdüğünü etkileyebilir. Kamagra’nın tüketiciler için ürettiği ilaçlardan biri olan Kamagra jel, kolay kullanımı ve hızlı etkisi ile ön plana çıkmaktadır. Diğer muadillerine göre daha hızlı etki etmesi ile ani durumlarda hayat kurtarıcı bir etkiye sahip olabilirsiniz.

Kamagra Jel kesinlikle bir ilaç değil bir gıda takviyesidir*